O nas

Zakład Usług Ciepłowniczych "TERMIX" Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność 18 kwietnia 1994r. Naszym priorytetem było i jest utrzymanie wysokiej i stabilnej pozycji wśród konkurentów z naszej branży na niezwykle wymagającym rynku usług budowlanych i ciepłowniczych.

Naszą domeną jest ciepłownictwo z całym kompleksem problematyki technicznej w nim występującej. Zajmujemy się głównie wykonawstwem preizolowanych sieci cieplnych, węzłów wymiennikowych oraz kotłowni na różnego rodzaju paliwo.
Jesteśmy otwarci na nowe technologie i na życzenia inwestorów, z powodzeniem je realizujemy.

Prowadzimy stałą obsługę techniczną połowy systemu ciepłowniczego miasta Radomia (północnej części).

W Spółce funkcjonuje Pogotowie Cieplne, w którym przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy nadzorują sprawne działanie urządzeń ciepłowniczych.

Posiadamy dobrze zorganizowaną nowoczesną bazę sprzętową niezbędną do sprawnej realizacji oferowanych usług, m.in.: koparki, samochody dostawcze, agregaty prądotwórcze, spawarki, zagęszczarki i inne urządzenia specjalistyczne.

Nasza kadra pracownicza to doświadczeni inżynierowie i technicy zrzeszeni w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa oraz w Stowarzyszeniu Polskich Energetyków), co gwarantuje fachowe wykonawstwo realizowanych zadań.

Stawiamy sobie wysokie wymagania aby wizerunek firmy był jak najkorzystniejszy, ustawicznie podnosimy kwalifikacje pracowników, inwestujemy w rozwój potencjału technicznego, a wszystko to świadczy o naszej wiarygodności i konkurencyjności, a w konsekwencji przyczynia się do dalszego rozwoju firmy.

Nasz sukces teraz i w przyszłości zależy od naszej solidności, nowoczesności, wysokiej jakości świadczonych usług oraz od satysfakcji nawet najbardziej wymagających klientów.